COVID-19

PREPORUKE ZA SVE ODGOJNO-OBRAZOVNE USTANOVE OD PREDŠKOLSKOG UZRASTA DO VISOKOG OBRAZOVANJA, UKLJUČUJUĆI UČENIČKE I STUDENTSKE DOMOVE, travanj 2022.

Upute za  sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19-vezano uz rad predškolskih ustanova u pedagoškoj godini 2021.-2022.

Postupanje s oboljelima -bliskim kontaktima-oboljelih i prekid izolacije i karantene

Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19-vezano uz rad predškolskih ustanova-dopuna- HZJZ

Ministarstvo znanosti i obrazovanja:
Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanim s COVID-19 u pedagoškoj godini 2021./2022., kolovoz 2021.
Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s COVID-19 u pedagoškoj/školskoj godini 2020./2021., kolovoz 2020.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo:

Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova u pedagoškoj godini 2021./2022.

Odluke:

Odluka o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (reigionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova- Stožer civilne zaštite RH

Odluka o ovlaštenju zdravstvenog voditelja za provođenje posebnih sigurnosnih mjera za radnike- Ravnatelj